Kadrina Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roman_Bellic

2 posters

Go down

Roman_Bellic Empty Roman_Bellic

Postitamine  Pisike Teis Märts 16, 2010 4:59 pm

Süüdistatava nimi: Roman Bellic
Sinu nimi: Charl Martinez ja vend Rauno Martinez
Süüdistus: no reason ban ning ühtede eelistamine teistele
Täpsustus Tundus siis esmapilgul hea server, kõik ilus kena, kuid kahjuks selgus varsti, et siin serveris, kui oled adminiga ühes fraksis, siis igasugune nRP lubatud. Vend mul sõitis siis kaubikuga ringi ning siis hakkas politsei järgi sõitma (Kerdo Kullamäe vms.) Karjus siis /m´ga, et peatuge, kuid mu vend otsusas põgenemise kasuks. Tagaajamise käigus rammis politsei mitu korda seina, kuid ilma /me commandita. Siis tuli mu vennal mingi nuss, et mäng läks ise alla ning politsei sai järgi. Kuid, "mitte kuskilt" haaras ta (Kerdo) pumppüssi ning hakka autot laskma. Sõitis siis mu vend tal eest ära, kuna lasti kasti, siis oli auto veel sõidukorras. Selle peale läks see pumppüss politseil jällegi "mitte kuskile" ning hakkas jälitama, kuni ma (jah, siis sõitsin mina) eest ära sõitsin. Siis tuli tagasi Roman ning rääkisime siis, mis toimus. Selle peale ütles ta aind, et pumpa on täiesti võimalik vöölt haarata, kuid vaevalt sa siis nii vabalt sõita saad, kui suur raske püss vööl on. Ning kui ütlesime siis, et Admin eelistab ühtesi teistele, siis laksis ta banni "Reason: Vait!"
Pildid: Lisan kohe, uploadin mõlemast arvutist.

Pisike

Postituste arv : 1
Join date : 14/03/2010

Tagasi üles Go down

Roman_Bellic Empty Re: Roman_Bellic

Postitamine  George Teis Märts 16, 2010 10:37 pm

Nojah. See on küll sitt lugu kahju et ma ise ei saa mängida ja hoida korda ja ei peletaks uusi mängjaid minema . Selle romaniga võtan ma midagi ette ja Kerdo Saab hoiatuse ja Ajaili . Aga Meie servu foorum on teine lk : parnurp.forum.co.ee

George
Admin

Postituste arv : 17
Join date : 06/03/2010

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele